Ersa Yapı

Hakkımızda

Şirket kurucularının 1988 yılından itibaren inşaat sektörünün altyapısında oluşturdukları işgücü, kazanılan tecrübe ve deneyimleri ile 1995 yılı itibariyle şirket olarak sektörde hizmet etmeye başladı. 2003 yılından itibaren büyüyerek, ERSA İNŞAAT DIŞ TİCARET LTD.ŞTİ. kurarak sektördeki iyi projelerde, gerek yapım ortaklığı gerek yüklenicilik yaparak, hizmet vermiştir. 2008 yılından itibaren ERSA YAPI PAZARLAMA TİC.A.Ş. olarak sektörde önde gelen projelerde çalışmalarına devam etmektedir.

Vizyonumuz

Müşteri odaklı çalışmayı ve değişen taleplere adapte olmayı amaç edinen, kaliteyi her zaman en üst düzeyde tutma arzusu sebebiyle, sürekli gelişen malzemeleri takip eden ve uyumlu ekip çalışmasına önem veren, İş gücümüzü paylaştığımız işleri kendi işimiz olarak benimseyerek çözümler üreten, her zaman çözüm odaklı çalışan ve zamanında teslime önem veren yapımızla, sektördeki öncü kuruluşların arasında olmaktır.

Misyonumuz

Sahip olduğu tecrübeli ve nitelikli iş gücünü daha da geliştirip, çağdaş ve kurumsal bir yapı oluşturarak sektörün öncü şirketlerinden olmak; Türkiye’de ve yurtdışında işyeri, alış veriş merkezi, konut ve bu gibi gayrimenkulleri inşa etmek veya ettirmek ve müşterilerinin kullanımına sunmak için gerekli organizasyonları yapmaktır.

Strateji

ERSA YAPI A.Ş. belirlediği hedeflere ulaşmak ve faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdürmek için, Öncelikle insan odaklı olarak çalışmalarını sürdürmek, Sektördeki gelişmeleri Türkiye ve Dünya ölçeğinde takip etmek, Ürettiği gayrimenkullerde hiç bir zaman kaliteden ödün vermemek, Yapım ortaklarının, müşterilerin ve çalışanlarının memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak. Kültürün ve çevrenin korunması için azami çabayı göstermek, Çalışanlarına, müşterilerine, ortaklarına ve tüm proje paydaşlarına daima dürüst davranmak. Her türlü sorunda probleme değil çözüme ortak olmak. Yapım ortakları ve diğer çalışanlar ile beraber devamlı koordineli bir şekilde çalışmak. Yapılan imalatın zamanında teslimine önem vermek